Нова послуга нашого салону

Біоревіталізація чи мезотерапія?

 

Старіння шкіри неминучий, незворотній процес, запобігти його винекненню неможливо, але можливо уповільнити. Сучасна косметологія пропонує величезний спектр процедур в боротьбі зі старінням. Для корекції вікових змін шкіри та виправленні її недоліків, косметологи рекомендують такі методи, як біоревіталізація та мезотерапія. Багато хто помилково вважає, що ці два методи аналогічні за своєю суттю.

Але насправді це принципово різні методи. Чим відрізняється мезотерапія від біоревіталізації? Яку процедуру вибрати? Який метод дає кращий ефект і максимально тривалу дію? Давайте розкриємо суть цих двох процедур, розглянемо ефекти і протипоказання, а потім, вже зможемо вирішити: яким методом віддати перевагу.

Перше, що потрібно уточнити, мезотерапія та біоревіталізація це інвазивні методи омолодження. Що це означає? При проведенні цих процедур порушується цілісність шкіри. Щоб доставити біологічно активні речовини в глибокі шари шкіри необхідно вдатися до ін’єкцій.

 

Що таке мезотерапія

 

Отриманий ефект від мезотерапії зберігається протягом 6-12 місяців. Повторити подібну процедуру дозволяється не раніше ніж через рік.

Мезотерапія це лікувальні ін'єкції або, як їх ще називають, «уколи краси», які робляться щонайтоншими голками в середній шар шкіри. В процесі мезотерапії вживається не тільки гіалуронова кислота, а цілий коктейль біологічнио активних речовин. Часто цей склад підбирається індивідуальним способом, який враховує індивідуальні особливості організму.

Мета процедури - поліпшення мікроциркуляції крові, а також підвищення еластичності тургору шкіри в місці ін'єкцій. Основна особливість цього методу полягає в тому, що при мезотерапії коригуються ті ділянки обличчя, які цього потребують. При цьому зовсім не обов'язково доводити ліки безпосередньо до проблемної зони.

Активна речовина, може вводитися і в інші тканини, а вже звідти за допомогою міжклітинної комунікації вони будуть впливати на проблемну зону. Механічний вплив голки викликає специфічне роздратування, яке позитивно впливає на виділення в шкіру додаткових речовин, що сприяють швидкій регенерації шкіри.

 

Що таке біоревіталізація

 

Що ж відбувається в процесі біоревіталізації? У чому відмінність цієї процедури від мезотерапії? Слово біоревіталізація означає повернення до життя. Біоревіталізація - це ін'єкційний метод, який дозволяє заповнити недолік гіалуронової кислоти натуральним способом.

 

Біоревіталізація з'явилася в косметології відносно недавно, але вже встигла отримати широке визнання. Суть процесу полягає в насиченні шкіри гіалуроновою кислотою.

Гіалуронова кислота синтезується людським організмом. Завдяки її синтезу забезпечується пружність шкіри, зволоження, тонус, вироблення в потрібній кількості власного колагену і еластину. У молодому віці гіалуронова кислота виробляється в необхідній кількості, але старіючий організм не в змозі її виробляти в колишньому обсязі, і в результаті шкіра стає в'ялою, тьмяною і зморшкуватою.

Вчені довели, що на ранніх етапах загоєння ран на поверхні шкіри, накопичується достатня кількість гіалуронової кислоти. Саме це накопичення гіалуронової кислоти і служить каталізатором процесу відновлення тканин. Коли вчені в ході експериментів збільшили концентрацію гіалуронової кислоти в шкірі (за допомогою ін'єкцій), то зробили висновок, що надлишок гіалуронової кислоти в шкірі стає імпульсом для посилення відновних процесів.

Для процедури біоревіталізації застосовується не тільки природна, але і стабілізована гіалуронова кислота. Її виробляють хімічним шляхом, і тим самим, вона довше зберігається в шкірі і сприяє ефекту біоревіталізації.

 

Різниця між біоревіталізацією та мезотерапією

 

На перший погляд між біоревитализацією та мезотерапією немає суттєвої різниці, але це лише на перший погляд. Ці процедури в корені відрізняються один від одного.

 

під час проведення біоревіталізації поверхнево в дерму вводиться гель з гіалуронової кислотою, для стимуляції і регенерації клітин дерми.

  • в мезотерапії в якості активних біологічних речовин виступають різні вітамінні коктейлі, які вводяться підшкірно. До складу таких коктейлів входять не тільки вітаміни, але і різноманітні мікроелементи, що погано виробляються в організмі.
  • біоревіталізація швидший метод корекції вікових змін шкіри, а мезотерапія більш тривалий.
  • біоревіталізація запускає природні обмінні процеси в шкірі, які стимулюють вироблення власного колагену і еластину.
  • мезотерпія заповнює в шкірі відсутні мікроелементи і вітаміни.
  • мезотерапію рекомендується проводити з 25-ти років, а біоревіталізацію тільки після 35-ти років.
  • мезотерапію проводять курсами, раз в тиждень, а біоревіталізацію раз на місяць.
  • Істотною відмінністю мезотерапії від біоревіталізації є той факт, що сеанси мезотерапії вимагають в два рази більше процедур, і, отже, великих грошових витрат. Але слід зауважити, що і ефект від мезотерапії триває довше.

 

Швидкість настання ефекту

 

Після біоревіталізації ефект настає миттєво відразу ж після першого сеансу.

При проведенні мезотерапії ефект відстрочений, перші позитивні ознаки можуть виникнути лише в середині курсу лікування, а то і зовсім після його закінчення.

Біоревіталізація більш інноваційний метод в боротьбі з віковими змінами шкіри, а мезотерапія, так би мовити, «попередник» біоревіталізації. Але це не означає, що мезотерапію слід виключити зі списку ефективних методик в боротьбі зі старінням шкіри. Існує ряд індивідуальних випадків, коли проведення мезотерапії вважається доцільною.

Вибрати оптимальний спосіб, який підходить конкретній людині, допоможе тільки професійний лікар-косметолог. Обов'язково слід провести консультацію у грамотного фахівця, зважити всі за і проти вищевказаних методів, і пам'ятати, що в 90% випадках успіх косметологічних процедур залежить від досвідченого і компетентного лікаря.