Темний блонд – хіт у фарбуванні

Якщо ви поставили собі за мету перефарбувати волосся в наймодніший колір сезону, не роздумуючи вибирайте відтінок темний блонд - він зробив у фарбуванні справжній бум. На Заході фахівці вже придумали з цієї нагоди спеціальний термін - bronde (злиття двох слів «blonde» і «brown» - «блонд» і «коричневий»). Вважається, що «бронд» вкрай універсальний: поєднуючи в собі холодні і теплі тони одночасно, він гармонійно підлаштовується під різні кольори шкіри і очей.

Але давайте по порядку. Що ж таке бронд? За словами експертів, цей відтінок - щось середнє між блондом і каштановим кольором волосся. В рядах прихильниць модного фарбування були помічені зірки першої величини - Блейк Лайвлі, Дженніфер Лопес, Жизель Бюндхен, Лілі Джеймс та багато інших.

Досягти потрібного відтінку пасом можна різними способами. Натуральним блондинкам може бути досить і професійного тонування. Якщо ви - володарка каштанового або русявого волосся, спробуйте висвітлити частину волосся за допомогою техніки балаяж. Локони придбають правильний світло-золотистий відлив. Важливо, щоб колорист висвітлив волосся максимум на два-три тони, в порівнянні з натуральним кольором. Так, ефект буде природним, а натуральність - ключ до модного образу в цьому сезоні.

У чому принципова різниця між бронд і балаяж? Все просто: балаяж - особлива методика в фарбуванні, спосіб нанесення фарби. Фахівці застосовують цю техніку під час роботи над різними кольорами волосся. У свою чергу, бронд або темний блонд - це певний відтінок.

Фахівці часто вдаються до наступного трюку: роблять пасма у особи світліше, щоб пом'якшити риси обличчя. Це актуально і в разі з бронд. Якщо вам цей прийом не до душі, попросіть майстра замість цього зробити акцент по довжині волосся.

Плюс подібного фарбування в тому, що вам не обов'язково часто оновлювати колір. Для власниць тендітного, тонкого волосся це справжній порятунок, адже на повторний візит до перукаря можна вирушати навіть через кілька місяців. Важливий момент: не забувайте, що навіть при тому, що фарбування бронд не дуже травматично для локонів і не вимагає частого фарбування, зберігати колір краще за допомогою спеціальних ліній для фарбованого волосся.