Трендові лаки для нігтів 2019

Класичний червоний

Червоний манікюр на фото і наживо завжди виглядає дуже яскраво і оригінально. Доглянуті і яскраві нігті неодмінно привернуть до себе увагу оточуючих, дозволять підкреслити свій стиль. Незважаючи на нові тренди і багато різноманітних відтінків, саме червоний лак не втрачає свою актуальність в кожному сезоні.

Особливість червоного манікюру полягає в тому, що він підходить і блондинкам, і брюнеткам майже до всіх випадків життя. Це найкраще рішення для урочистого заходу або вечірки. Яскраві нігті обов'язково привернуть увагу, такий манікюр можна поєднувати з помадою схожого кольору.

Смарагдовий

Глибокий смарагдовий або пляшковий відтінок - класика. Він виглядає вишукано і благородно.

Металік

Не важливо, який відтінок покриття з металевим блиском ти вибереш - ніхто не дорікне тобі у відсутності смаку. Однак якщо тобі попадеться лак металік світло-блакитного або темно-синього відтінку, не прогав свій шанс. На показі Alexis Mabille використовувалися саме відтінки ясного і нічного неба.

Фіолетовий

Замість звичного сливового вибирай в 2019 відтінок ультрафіолет, який ближче до пастельних лавандовий, або ж колір орхідеї. Навесні і влітку останній буде ідеально поєднуватися з засмаглою шкірою.

Червоний мандарин

Ретро відтінки всьому голова, але тенденції 2019 року стверджують, що не все так однозначно. Вибирай варіанти з більш явним помаранчевим пігментом. Такий відтінок як не можна краще підходить для нейл-арту з лунками. Такий варіант був в тренді в кінці 50-х, і на показі Marc Jacobs його повернули в моду.

Олійно-жовтий

Цей колір був в моді в кінці минулого року, і залишиться на піку популярності до кінця літа 2018. Він чудово виглядати як монохромного манікюру, і підходить для нейл-дизайну з візерунками.

Біло-блакитний

Біло-блакитний пастельний лак - на піку популярності в 2019. Такий дизайн, з одного боку, не виглядає занадто блідо, з іншого - поєднується з нарядами в будь-якому стилі. А якщо хочеш зробити манікюр більш цікавим, зроби на нігтях градієнт глітером.

М'ятний

Модний будинок Chanel повертає модницям їх улюблений м'ятний відтінок. Правда, поки тільки в манікюрі та макіяжі. Пам'ятай, що такі світлі кольори найкраще виглядають на коротких нігтях.

Сірий

Судячи з останніх показів Chanel, такий відтінок покриття буде найактуальнішим в 2019 році. Особливо взимку. Поєднуй його з лаками з металевим блиском або з глітером - вийде ідеальний зимовий манікюр.